2. El Uv Baskı Makinesi bugünkü yazımızın konusu olmakla birlikte bu yazımızda baskı ve matbaacılığın tarihçesinden, baskı türlerinden, yazımıza konu olan 2. el uv baskı makinesi alınırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden ve solventboya olarak siz değerli müşterilerimize ne gibi hizmetler sunduğumuzdan bahsedeceğiz.

         Matbaacılık 1440lı yılların ortalarında kutsal kitapların basılıp halka sunulması amacı ile icat edilmiş olup mazisi daha da eskiye dayanmaktadır. Her çağda insanlar fikirlerini daha büyük bir kitleye ulaştırma isteğinde olmuşlardır. Bununla birlikte insanlığın var oluşundan itibaren ticaret de var olmuş ve iki kişi arasında yapılan akdin resmileştirilmesi gerekmiştir. Matbaanın da yaygınlaşması ile bu tür sözleşmeler, her türlü ilgi alanına hitap eden yazılar çoğaltılıp insanlığın hizmetine sunulmuştur. Matbaacılık esasında baskıya dayanmakta ve herhangi bir zemine istenilen yazı, resim, grafik türünden şekillerin çoğaltılması amacını taşımakla birlikte kelime anlamı bakımından da bir eserin tekrarlanarak yapılan baskı işlerinden her biri anlamını taşımaktadır.Tüm bunlara değindikten sonra da biraz da baskı türlerinden, 2. el uv baskı makinesi pazarından ve solventboya ailesi olarak verdiğimiz hizmetlerden söz etmek isteriz.

         Yaygın olarak kullanılan baskı çeşitlerini serigrafi, dijital, tampon, ofset, ultraviyole (uv), tifdruk baskı olarak sıralayabilmekteyiz.

Fakat günümüzde gerek her yüzeye kolayca uygulanabilmesi gerek kolay kuruması yönünden zamandan tasarrufu sağlaması gerekse de yüksek dayanıklılık ve çevre dostu olması dolayısıyla en popüler baskı çeşidi olarak ultraviyole(uv) baskı popüler ve müşterilerimiz açısından daha fazla tercih edilir durumdadır. Bununla birlikte baskısı yapılan renk yahut desen  yüzeyle tamamen birleşerek zamana, ısıya ve ışığa karşı meydan okumaktadır. Uv baskının tüm bu avantajları nedeniyle matbaacılar ya da baskı işiyle uğraşan kimseler için tercih edilebilirliği en fazla olan cihazlardan biridir. Fakat gerek ürün maliyetinin yüksek olması gerekse de çoğu kullanıcı tarafından uzun süre kullanımının öngörülmemesi nedeni ile 2. el uv baskı makinesi alım-satım işleminin sık yapılması nedeni ile bu pazar yüksek hareketlilik taşımaktadır.

         Bizler solventboya ailesi olarak bu pazarda hem yüksek teknoloji ürünü cihazlarımız hem de satış sonrası verdiğimiz destekle lider konumunda bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz de cihaz satın alımı sırasında güven duyabileceğiniz bir firmaya ihtiyaç duymakla birlikte 2.el uv baskı makinesi pazarının geniş hacimli olması dolayısıyla kötü niyetli kimseler tarafından da zarara uğraması ihtimaline karşın fazlasıyla dikkatli olmaları gerekmektedir.

Solventboya kurumsal kimliğimiz ile uzun yıllardır makine, yedek parça, boya ve baskı sektörlerinde yüksek memnuniyet oranı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışma prensibimiz, yüksek ürün kalitesi, %100 müşteri memnuniyeti ve satış öncesi-sonrası hizmetlerimizle de dilediğiniz her an siz değerli müşterilerimiz için ulaşılabilir durumdayız. 2. el uv baskı makinesi almadan bize danışmayı ihmal etmeyiniz.

Bir yanıt yazın